Apex Legends Less Recoil Hilesi

Şubat 2019 tarihinde oyun piyasasına sürülen Apex Legends oyunu, oldukça büyük ilgi topladı. Yaklaşık 2,5 milyon oyuncu tarafından indirilip oynanan oyun yeni bir akım başlattı. Günümüzde oyunlar genellikle akıllı telefonlarda oynanırken Apex Legends oyunu bilgisayar üzerinden oynanıyor. Fakat oyun daha yeni çıkmışken oyun severler Apex Legends Less Recoil Hilesi çıkarmaya başladı.

Apex Legends Hile Yazılımları

Titan Fall 2 oyununun temeli kullanılan Apex Legends oyunu, ilgi çekmesinden dolayı kısa zamanda hile programları yazıldı. Bilgisayar ortamında oynayan Apex Legends oyun severleri, çok fazla sayıda hile ile karşılaşıyorlar. Bu yazılımların virüs ya da fidye yazılım oldukları tahmin ediliyor. Bu hileleri almak istiyorsanız başınıza gelebilecek bütün olayları kabul etmiş sayılırsınız.

Apex Legends Hileleri

Günümüzde pek çok oyun artık hilesiz oynanamıyor duruma geldi. Özellikle bazı oyunlarda hile yok denecek kadar azdır. Çin ve Rusya’da pek çok oyun için hileler geliştiriliyor. Son zamanlarda Apex Legends oyunu için yaklaşık 16 bin oyuncu banlandı. Ayrıca bu sayı her geçen gün giderek artıyor. Banlanan oyuncular bu hesapları kapatarak kendilerine yeni hesaplar açarak oyuna devam ediyorlar. En çok izlenme sayısını elini tutan Fortinite, Apex Legends oyunu ile yerini Twitch’e bırakıyor. Kısa sürede yayılan oyun oldukça ilgi topluyor. Oyunun açıklarını bulan hileciler, her geçen gün yeni hile kodları buluyorlar. Şuana kadar oyun da 3 farklı hile yöntemi kullanılıyor.

Apex Legends Gereksinimleri

İşlemci Özelliği; İşlemcisi AMD – Ryzen 5 CPU ya da eşdeğeri, İşlemcisi Intel- Intel Core i5 ya da eşdeğeri,

RAM Özelliği: 8 GB-DDR3

GPU Özelliği: AMD- Radeon, NVIDIA- Geforce

DirectX Özelliği: 11 destekli olan video kartı veya eş değeri

HDD Özelliği: 22 GB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Apex Legends Less Recoil Hilesi için yorumda bulun

    Apex Legends Less Recoil Hilesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Apex Legends Less Recoil Hilesi için ilk yorumu yapabilirsin.