CS:GO Duvar Arkası Görme Kodu

Bazen oyunlar, belirli kod ve hileleri kullanmadan çok sıkıcı olabiliyor. Counter Strike: Global Offensive oyunu da, bu oyunlardan biri. Bu oyun içinde de eğlencemizi artıracak belli başlı kodlar bulunmakta. Kullandığımız zaman, eğlenebileceğimiz kodlardan biri de duvar arkası görme kodu. Bu kod, oyunda duvarların ardını görebilmemizi sağlıyor ve eğlenceli vakit geçirmemizi sağlayabiliyor.

Duvar arkası görme kodunu, oyun içinde konsola girerek arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar geçirebilir, oyunun verdiği eğlenceyi kat be kat artırabilirsiniz.

Peki bu duvar arkası görme kodu nasıl kullanılıyor ? Arkadaşınızla eğlence modunu açmanız ve ilk giren kişinin siz olması gerekiyor. Akabinde konsolu açıp “sv_cheats 1” komutunu yazıp arkadaşınızın gelmesini bekleyebilirsiniz.

Arkadaşınız gelince, oynamaya başlamadan önce konsolu açıp “r_drawothermodels 2” kodunu yazmanız gerekiyor.

Bu cs go duvar arkası görme kodunu yazdıktan sonra, eliniz ve haritadaki bazı materyallerde karşı takımdakiler gibi mavimsi görülebilir lakin bu bir sorun değildir. Ayrıca arkadaşınız, komut kullandığınızı öğrenirse o da size söylemeden açabilir. Bu duruma da, sürpriz sonuçlar doğurabilme ihtimali açısından dikkat edilmesi gerekir J Ayrıca bizden size bir tavsiye, bütün oyun boyunca kazanmanız çok dikkat çekebilir, bu yüzden arada bir yenilmek de fayda var.

Bir hatırlatma yapmakta fayda var, bu kod çok oyunculu modlarda ve sıralı maçlarda çalışmaz. Bu ve bu tür kodları, arkadaşlarınızla eğlence amaçlı oynamak için ya da pratik yapmak için kullanmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. cs go duvar arkası görme kodu CS:GO Duvar Arkası Görme Kodu için yorumda bulun

    CS:GO Duvar Arkası Görme Kodu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak CS:GO Duvar Arkası Görme Kodu için ilk yorumu yapabilirsin.