CS:GO Kasa Açma Siteleri 2018

Dijital oyun denilince ilk akla gelen oyun her zaman Counter Strike yani CS oyunudur. Son derece keyifli bir oynanışı kadar oldukça yoğun şekilde ilgi görmesi ile oyun teknolojisinin gelişiminde önemli bir rol üstleniyor. Oyuncuların Anti Terörist ve Terörist şeklinde 2 gruba ayrılarak, birbirleriyle mücadele ettikleri  bir oyundur. Dijital oyun gelişimine yön vermesi ile birlikte yeni versiyonlarıyla da oyuncuların karşısına çıkıyor. Yeni özellikleri ve daha gelişmiş grafikleri ile CS GO piyasaya sürülmüştür. Counter Strike Global Offensive oyunu çok kısa bir süre içerisinde çok yoğun şekilde ilgi gördü. Dünyada e-spor olarak adlandırılan dijital oyunlar üzerine kurulu bir spor branşının ortaya çıkmasında da önemli bir rol üstlenmiştir. Bu şekilde çok yoğun şekilde oynanan CS GO oyunu hakkında oyun tutkunlarının merak ettikleri her şey internette yer alıyor. CS GO kasa açma siteleri 2018 listeleri de bunlardan biridir.

CS GO oynayan herkes tarafından bilinen CS GO kasaları sayesinde oyunda önemli özellikler kazanılıyor. Bu çerçevede de CS GO kasa açma siteleri 2018 listesi öncesinde kasaların ne işe yaradığının biliniyor olması gerekir.

CS GO Kasaları Nedir? Ne İşe Yarar?

CS GO oynayan herkesin karşılaştığı CS GO kasaları ile oyuncular önemli özellikler kazanabiliyor. Oyunda yapılan mücadeleler ile kazanılabilen veya satın alınabilen bu CS GO kasaları sayesinde ek özellikler kazanılıyor. Bu çerçevede de CS GO kasalarından her açılışta silah ve teknik teçhizat çıkmaktadır. Bu şekilde CS GO oyununda oyun tutkunlarının rakiplerine karşı daha fazla üstünlük sağlayarak, mücadelelerden galip çıkabilme şansını arttırabilmeleri mümkün oluyor. Ancak CS GO kasaları ile ilgili olarak oyuncuların bilmedikleri bir konu bulunuyor. Bu konu da CS GO kasalarının nasıl açıldığıdır. CS GO kasa açma siteleri 2018 listesinde yer alan siteler, bu işlemler için oyun tutkunlarına önemli bir kolaylık sağlıyor. CS GO kasalarını açmaya yardımcı olan bu sitelerden ücretsiz olarak yararlanılabiliyor.

Ücretsiz CS GO Kasa Açma Siteleri 2018 Listesi

İnternet üzerinde CS GO kasa açma işlemleri ücretli olarak yapılabiliyor. Ancak ücretsiz CS GO kasa açma siteleri 2018 listesinde yer alan siteleri kullanarak, kullanıcılar kolay bir şekilde ücret ödemeden kasalarını açabiliyor. Buna göre günümüzde en güncel ve ücretsiz CS GO kasa açma siteleri 2018 listesi içerisinde yer alan siteler ise;

HELLCASE; En çok tercih edilen CS GO kasa açma sitelerinden birisidir. Hellcase promo kodu ile üye olanlara 0.70 dolar hediye veriyor. Böylelikle en ucuz 0.27 dolar olan kasa açma işlemleri ile kolay bir şekilde ücretsiz olarak birkaç kasa açılabilir.

DrakeMoon; Pokemon temasına sahip olan CS GO kasa açma sitesinde de kod ile üyeliğe 0.54 dolar hediye veriliyor. Bu şekilde ücretsiz kasa açma yapılabiliyor.

SkinHub; 0.50 dolar hediye vererek, CS GO tutkunlarının ücretsiz kasa açmalarına olanak veriyor.

şeklindedir. Bu siteler ile kolayca CS GO ücretsiz kasa açma yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. CS:GO Kasa Açma Siteleri 2018 için yorumda bulun

    CS:GO Kasa Açma Siteleri 2018 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak CS:GO Kasa Açma Siteleri 2018 için ilk yorumu yapabilirsin.