CS:GO Pratik Yaparken İşinize Yarayabilecek Kodlar

Teknoloji sektörü, İkinci Dünya Savaşı’ndan itibaren öyle bir hızla gelişti ki, beraberinde birçok yeniliği getirdi. Bu yeniliklerden biri, bilgisayar oyunu endüstrisiydi. Pong ve Atari ile yaygınlaşan oyun endüstrisi, birçok insanın eğlence kaynağı, geçim kaynağı oldu ve yabana atılamayacak bir biçimde gelişti. Oyun endüstrisi yalnız eğlence amacını bıraktı, belirli turnuvalara ev sahipliği yapan bir sektör haline geldi.

Bu turnuvalarda en çok adını duyduğumuz oyunlardan birisi de, Counter Strike oyunudur. Özellikle son oyunu Global Offensive ile birlikte hızlıca dünyaya yayıldı ve beraberine birçok profesyonel oyuncu yetişti.

İşte bu oyuncular, yeteneklerini geliştirmek için her gün çalışma yapıyorlar. Bu çalışmayı yaparken, oyunun onlara verdiği bazı imkanlardan faydalanıyorlar. Bu imkanlardan biri de, oyun içi pratik yaparken işinize yarayabilecek kodlar.

Eğer CS: GO’da kendinizi geliştirmek istiyorsanız, aşağıda vereceğim pratik yaparken işinize yarayabilecek kodları atölye veya yerel maçlarda kullanarak kendinizi geliştirebilirsiniz:

sv_cheats 1 : hileleri aktif etmek için ilk önce bu kodu yazmalısınız.

cl_showpos 1 : Ekranın sol üstünde pozisyon ve hızınızı görürsünüz.

sv_grenade_trajectory 1 Bomba attığınızda bombanın arkasından iz çıkartır.

sv_grenade_trajectory_time 10 : Bomba izini 10 saniye sonra siler.

sv_showimpacts 1 : Mermilerin sıkıldığı yeri mavi renkte ,nereye gittiğini ise kırmızı renkte gösterir.

sv_showimpacts_time 10: Mermilerin izlerini 10 saniye sonra siler.

bind “Tuş” “noclip” : İstediginiz yere ışınlanırsınız ve duvarların içinden geçebilirsiniz.

bind “Tuş” “give weapon_hegrenade;give weapon_flashbang;give weapon_smokegrenade;give weapon_incgrenade;give weapon_molotov;give weapon_decoy”: Bombaların hepsinden alırsınız.

(Tuş yerine istediğiniz bir tuşu yazabilirsiniz)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. cs go antreman kodları CS:GO Pratik Yaparken İşinize Yarayabilecek Kodlar için yorumda bulun

    CS:GO Pratik Yaparken İşinize Yarayabilecek Kodlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak CS:GO Pratik Yaparken İşinize Yarayabilecek Kodlar için ilk yorumu yapabilirsin.