CS:GO Wall Hack Kodu (Özel Haritalar Atölye)

Son yıllarda teknolojinin yaygınlaşması her alanda etkisini gösterdi. Öyle ki ihtiyaçlarımızı bilgisayarlar, telefonlar ve tabletler üzerinden karşılamamız durumunu yarattı. Bu durum eğlence için de geçerli bir hale geldi. Bilgisayar oyunları, eğlenmek için akla gelen şeylerin başında yer almaya başladı. Bu da e-spor sektörünü yarattı. E-spor denince de akla ilk gelen oyunlardan biri CS:GO’dur. CS:GO, bir MMOFPS oyunudur ve oyun için üretilmiş bazı hileler ve kodlarını içerisinde barındırır. Bu kodlar ister eğlence amaçlı, ister hile yapmak için kullanılabilir. Bu kodlardan biri de CS:GO Wall Hack Kodu’dur. Bu yazımızda sizlere CS:GO Wall Hack hakkında detaylı bilgiler sunacağız.

CS:GO WALL HACK KODU NEDİR, NEREDE ÇALIŞIR?

CS:GO Wall Hack Kodu oyun içerisinde duvarların arkasından diğer oyuncuları, kutuları, bidonları ve bunlar gibi nesneleri gösteren bir hile kodudur. Ancak unutmayalım ki bu kod sadece atölye kısmından ve sizin kendi yerel ağınız üzerinden oynadığınız oyunlarda çalışır. Yani basit eğlence, at yarışı gibi alanlarda etkisini gösterir. Çok oyunculu modda çalışmaz. Peki bu kod nedir, nasıl çalışır?
1-Öncelikle Steam hesabımız üzerinden CS:GO oyununu çalıştıralım.

2-Sonrasında oyun bul diyerek Atölye kısmını seçelim.

3-Atölye kısmından seçtiğiniz haritayı açıp oyuna girelim.

4-Konsola ilk önce “sv_cheats 1” kodunu, daha sonra ise “r_drawothermodels 2” kodunu tırnak işaretlerini koymadan girelim.

Bu kodları yazdıktan sonra hilemiz aktif olacaktır. Bu saatten sonra yerel ağ üzerinden istediğiniz arkadaşınızla oyunda çeşitli eğlenceler yaratabilirsiniz. Ayrıca işiniz bittiği zaman kodu tekrar kapatmak için oyundan çıkmanıza gerek yok. Kapatmak istiyorsanız tekrar konsolu açıp “r_drawothermodels 1” yazarak hileyi kapatabilir ve normal bir şekilde oyununuza devam edebilirsiniz. Unutmayın ki bu kodu kendinizi geliştirmek ve haritayı veya tüm oyunu analiz etmek için de kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. furkan dedi ki:

    abi tamam güzelde aiw hilesinin kodunu koymamışsın koyarsan çok sevinirim .

  2. sanane laaa dedi ki:

    sen nasıl bır kralsın

  3. utku dedi ki:

    abi bende olmadı ölüm maçında çalışmıyo mu