İninal Karta Nereden Sahip Olabilirim?

Bir ön ödemeli kart olan ininal kart birçok avantajı bünyesinde barındırıyor. Bu kart hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız ininal kart nedir başlıklı yazımıza bakarak ininal kart ile ilgili  bilgilere sahip olabilirler.  Bu makalemiz ise ininal kart alma ve ininal kart çıkarma ücreti ile ilgili olup bu doğrultuda bilgiler bulacaksınız.

Değerli sanal bölge okuyucuları bir kredi kartı sahibi olmayanlar için ideal bir ödeme ve alışveriş yapma kartı olan ininal karta sahip olabilmenin birçok yeri mevcuttur. Oldukça geniş satış noktaları olan ininal kartı istediğiniz yerden alma şansına sahipsiniz. Özellikle eğer büyük bir şehirde yaşıyorsanız bu kartı çok daha kolay elde edebiliyorsunuz. İninal kart çıkartma yerleri olarak Migros, Migros Jet, PTT Şubeleri, D&R, Teknosa, Vatan Bilgisayar, TveK, KİM Market ve seçkin gazete bayilerinden ininal kartınızı çıkartabilirsiniz. Dediğim gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız bu karta çok daha kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Küçük bir yerleşim yerinde yaşayan arkadaşlar da üzülmesinler zira PTT Şubelerinden kartınızı çok rahat bir şekilde alabiliyorsunuz.

Bu arada ininal karta sahip olmak için 12 yaşında veya üstünde olmanız gerekiyor. Eğer bir PTT Şubesinden bu kartı alacaksanız da 15 yaş sınırı vardır.

İninal kart ne kadar diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Arkadaşlar ininal kart çıkarma ücreti sadece 5 TL’dir. İninal kartın aylık kullanım ücreti ise 2 liradır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ininal kart alma İninal Karta Nereden Sahip Olabilirim? için yorumda bulun

    İninal Karta Nereden Sahip Olabilirim? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İninal Karta Nereden Sahip Olabilirim? için ilk yorumu yapabilirsin.