İninal Karttan İninal Karta Para Aktarma Nasıl Yapılır?

Hayat kolaylaştırıcı bir kart olma özelliği olduğunu düşündüğüm ininal kart ile ilgili paylaşımlarıma kaldığım yerden devam ediyorum. Sizlerden gelen İninal karttan ininal karta para gönderme nasıl yapılır ve benzeri birçok soru ile karşılaşıyorum. Bu benzeri sorulara cevap olması için bu konu ile alakalı bu yazıyı yazma gereği duydum. Lafı fazla uzatmadan konuya geçeyim.

Bu işlemi yapabilmeniz için ininal cüzdan uygulamasıni indirmeniz gerekiyor. İninal cüzdan uygulaması ile ininal karttan ininal karta para göndermek gerçekten de çok kolay. İşlemleri sırasıyla anlatacağım. İlk olarak para göndermek istediğiniz arkadaşının ininal kart barkod numarasını giriyorsunuz veya okutuyorsunuz. Daha sonra ise göndereceğiniz para miktarını belirliyorsunuz. Para miktarını belirledikten ve girdikten sonra  ise açıklama bölümüne gerekli açıklamayı yazıp devam tuşuna basıyorsunuz. İşte bu kadar…Bu işlemleri doğru bir şekilde yaptı iseniz eğer arkadaşınıza ininal karttan ininal karta para aktarma işlemini  yapmışsınız demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ininal karttan ininal karta para aktarma İninal Karttan İninal Karta Para Aktarma Nasıl Yapılır? için yorumda bulun

    İninal Karttan İninal Karta Para Aktarma Nasıl Yapılır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İninal Karttan İninal Karta Para Aktarma Nasıl Yapılır? için ilk yorumu yapabilirsin.