Minecraft Technic Pack Nedir, Nasıl Kurulur?

Minecraft Technic Pack, içinde birçok Minecraft modu bulunduran, adı üstünde bir pakettir. Oyuncuyu sürekli mod indirme derdinden kurtarıp, birçok modu bir araya getirip paketler oluşturan bir oluşumdur.

Minecraft Technic Pack içerisine her geçen gün yeni modlar eklenebilmektedir ve sürekli güncellenmektedir. Şu anda güncel olan modlardan birkaç tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum:

  • Star Wars: Miners League

Minecraft Technic Pack içindeki en güzel modlardan biri olan Miners League, hem Multiplayer hem Single Player üzerinden oyunculara harika bir Star Wars deneyimi yaşatıyor. İçerisinde yaklaşık olarak 20’yi geçkin mod mevcut.

  • Pokecentral Pixelmon

Pokemon dünyasını Minecraft içinde yaşamak isteyenler için harika bir mod. Gene bu modu da arkadaşlarınızla ya da tek başınıza oynamanız mümkün.

  • Minecraft Tekkit

Tekkit, Minecraft Technic Pack içindeki demirbaş mod paketlerinden biri. Çoğu Youtuber’in Tekkit ile oyun videosu çektiği bir mod paketi Tekkit. Temel konsepti sanayi üzerine dayanan paket, oyunun içinde kendi endüstrinizi yaratmanızı sağlıyor ve sizi fabrikalar sahibi yapıyor. 40’ı aşkın mod içeren bu pakette kendi sanayinizi kurup harikalar yaratmanız mümkün.

Bu mod paketleri, Minecraft Technic Launcher içindeki paketlerden yalnızca birkaçı. Platform içinde onlarca paket bulunmakta ve bu paketlerin sayısı her geçen gün artmakta. Eğer sizde Minecraft eğlencenize eğlence katmak istiyorsanız, aşağıdaki internet bağlantısından platformun sitesine ulaşıp, “Download” bağlantısına tıklayarak platformu indirebilirsiniz. İyi eğlenceler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. minecraft technick pack nedir Minecraft Technic Pack Nedir, Nasıl Kurulur? için yorumda bulun

    Minecraft Technic Pack Nedir, Nasıl Kurulur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Minecraft Technic Pack Nedir, Nasıl Kurulur? için ilk yorumu yapabilirsin.