Mobilde İninal Karttan İninal Karta Para Gönderme

Hayatı kolaylaştıran bir kart olan ve kredi kartlarından pek farkı olmayan ininal kartların kredi kartlarından tek farkı ininal kartları para yükleyerek kullanmamız gerekiyor olması. İster İnternetten isterseniz de marketlerde kullanabileceğiniz ininal kartlardan başka bir ininal karta para nasıl gönderilir. Oldukça kolay bir ara yüzü olan uygulama sayesinde sahip olduğunuz ininal kart cüzdan uygulaması ile arkadaşınızın ininal kartına gönül rahatlığıyla ve çok kolay bir şekilde para gönderebilirsiniz.

İninal Karttan İninal Karta Para Gönderme:

Öncelikle bilmelisiniz ki para gönderdiğinizde 2 TL gönderim ücreti alır. Şimdi nasıl yapıldığına geçelim.

İlk olarak ininal cüzdan uygulamasını açıyorsunuz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan PARA GÖNDER butonuna tıklıyorsunuz. Para göndermek istediğiniz kişinin ininal kart barkod numarasını giriyorsunuz veya okutuyorsunuz. İninal kart barkod numarasını girdikten sonra göndereceğiniz para miktarını belirliyorsunuz. Bu işlemi de yaptıktan sonra açıklama kısmına yazmak istediğiniz açıklamayı yazıyorsunuz ve devam tuşuna basıyorsunuz. Bütün işlemler bu anlattıklarımdan ibaretti. Eğer anlattığım işlemleri doğru bir şekilde yaptıysanız ininal karttan ininal karta para gönderme işlemini başarılı bir şekilde yapmışsınız demektir.

Konu ile alakalı bir başka konumuzda ininal kart para yükleme ilgili olup, ininal kartınıza para yükleme ile ilgili merak ettikleriniz varsa konuya girip bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ininal karttan ininal karta para gönderme Mobilde İninal Karttan İninal Karta Para Gönderme için yorumda bulun

    Mobilde İninal Karttan İninal Karta Para Gönderme için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mobilde İninal Karttan İninal Karta Para Gönderme için ilk yorumu yapabilirsin.