Online Soccer Manager – Osm Oyunu 1 Olma ve Yenilmezlik Taktikleri

İnternet, her alanda olduğu gibi ve hatta daha fazla eğlence aktiviteleri açısından insanlara çok zengin bir dünya sunuyor. Her yaş grubundan kişinin ilgisine göre birbirinden farklı pek çok dijital oyun, internette kendisine yer buluyor. Bu durumda bu tip dijital oyunların oldukça yoğun şekilde ilgi görmesine neden oluyor. Bu tip oyunlardan birisi olarak son yıllarda dünyanın her yerinde çok yoğun oyuncu kapasitesine sahip olan Online Soccer Manager oyunu bulunuyor. Bu nedenle de son dönemlerde internet ortamında Online Soccer Manager oyununa ilişkin olarak pek çok farklı konuda kapsamlı ve yoğun araştırma gerçekleştiriliyor. OSM oyunu 1 olma ve yenilmezlik taktikleri ise bu açıdan en fazla öne çıkan OSM oyunu konularından birisi konumunda bulunuyor. Online Soccer Manager’ de lig birincisi olmak isteyen ancak istediği başarıya bir türlü ulaşamayan oyuncular için birbirinden avantajlı taktikler ve tüyolardan oluşan geniş bir rehber bulunuyor.

OSM Lig Birincisi Olma ve Yenilmezlik Taktikleri

Günümüzün en popüler dijital oyunlarından birisi olan Online Soccer Manager’ da başarıya giden en önemli etkenler mutlaka paradan geçiyor. Buradaki para oyun içi paradır. Yani oyunda başarıya ve gelişime göre elde edilen dijital oyun parasıdır. Her ne kadar bu parayı oyun dışındaki gerçek paralar ile de kolay bir şekilde satın alabilmek mümkün olsa da pek çok kullanıcı oyuna para yatırmak istemeyebiliyor. İşte bu noktada OSM oyunu 1 olma ve yenilmezlik taktikleri ve OSM para kasma yöntemleri ile öncelikle gelişime büyük bir destek sağlayacak oyun içi para miktarının arttırılması tavsiye edilmektedir.

Bunun için oyuncunun takım seçimi gerçekleştirmesinin ardından teknik ekipte forvet, orta saha, kaleci ve defans bölgelerine antrenörler kiralanması gerekir. Bunun ardından 21 yaş altında olan her bir oyuncuyu bu antrenmanlara koymak gerekiyor. Bu şekilde her gün antrenmanlara aynı oyuncuların koyulması durumunda çok daha kısa sürede çok daha yüksek bir verim elde edilebilir. Misal olarak 10 günlük bu tip bir çalışma sonucunda 55 oynayan bir oyuncunun 70 oynama seviyesine çıkartılabilmesi mümkün oluyor. Böylelikle oyuncunun satışının 5 milyon Euro gibi yüksek miktarlarda gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Bunun sonucunda da oyunda para kasma işlemi basit şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Bunun dışında OSM oyunu 1 olma ve yenilmezlik taktikleri dahilinde mutlaka oyun diziliminin 4-3-3 A şeklinde olmasına dikkat edilmelidir. Daha sonra ise taktikler bölümünde oyun stilinin kadroda bulunan oyuncuların dinlenmiş durumda olmaları koşulu ile ‘Ya Hep Ya Hiç’ seçeneğinin seçilmesi gerekir. Aynı zamanda da ‘Kaleyi Görünce Vur’ seçeneğinin açılması gerekir. Bu işlemlerin ardından ise alt kısımda, çizgi taktikleri arasında hücum tekniğini ‘yalnızca atak’, orta saha oyuncularını ‘Forvete yardımcı ol’ ve defans oyuncularını ‘beklere ileri geri’ seçeneklerinin yapılması gerekir. Bunun dışında alan savunması, ofsayt taktiği, aşırı ofansif, yüksek hızda paslaşma ve 75% pres seçeneklerinin de açılması gerekiyor. Bu şekilde hızla ligde yükselme ile birinci sıraya ulaşılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Online Soccer Manager – Osm Oyunu 1 Olma ve Yenilmezlik Taktikleri için yorumda bulun

    Online Soccer Manager – Osm Oyunu 1 Olma ve Yenilmezlik Taktikleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Online Soccer Manager – Osm Oyunu 1 Olma ve Yenilmezlik Taktikleri için ilk yorumu yapabilirsin.