PUBG Hileleri Nelerdir?

Mobile Pubg oyunu en çok oynanan mobil oyunlar arasın da yer almıştır. Battle Royale oyunu olmasına istinaden toplumun her kesimi ile oynanan ve oyuncu bulabilen mobil pubg hem ios hem android üzerinden hızlı bir şekilde oynanabilmektedir. Oyunla ilgili en çok merak edilen konulardan biri kaçıise mobile pubg hileleri nelerdir? Bulunur mu? Veya var mı? Sorusu olmaktadır. Birçok kişi ve oyuncu oyun da karşılaştıkları durumlardan sonra merak ettikleri için bu hileleri araştırmak ve kullanmak isteyebiliyor.

Mobile Pubg Hileleri

Pubg Mobile No Recoil Macro Hilesi: Pubg No Recoil Macro Hilesi oyun için de veya sırasın da silahınızın sekmesini engelleyen bir yazılım türüdür. Mobile pubg hilesi olarak öğrenilen bu hile emülatör ile pubg sırasın da çalışmaktadır. Ekstra olarak mobil telefon üzerinden hızlı bir şekilde oynarken kullanılan yazılımlar ve programlar geliştirilmiş olsa bile bazen stabil çalışmayabilmektedir. Bunun için kullanıcılar tarafından pek tercih edilmemektedir.

Pubg Mobile Hile Seçenekleri

FPS tarzı oyunlar da en çok kullanılan wall hack hilesi olmaktadır. Bu hile mobile pubg için de genel de bulunmaktadır. Bu hile beraber rakiplerinizi duvarın arkasından görebilirsiniz ancak attığınız mermiler duvar olduğu için rakibe gelmeyecektir. Mobile pubg için hile indirme yaptığınızda veya hile aramaların da telefonunuza ve bilgisayarınıza kötü ve casus yazılımlar bulaşmaması için oldukça tedbirli ve dikkatli olmanız gerekmektedir. Pubg Mobile ağaç ve çalı kaldırma hilesi olarak en çok kullanılan ve tercih edilen türlerinden biri çim, çalı ve ağaç kaldırma hilesidir. Bu hile ile oyuncular rakiplerini çimlerin ve ağaçların arkasından görerek rahatlıkla vurabilmektedir.

Mobile Pubg Hilesi Yasal mı?

Mobile pubg hilesi yasal mı? Sorusuna yanıt aranmaktadır. Mobile Pubg yönetimi hile ve program kullanımını serbest bırakmıştır. Fakat aynı zaman da kullanıcıların satın alması için piyasaya kendi programı olan mobile pubg emülatör uygulamasını piyasaya süren firma hile kullanımın da, oldukça sert ve ciddi önlemler almaktadır. Hile kullanan oyunculara ağır ve ciddi yaptırımlar getirmesinin yanı sıra hilenin dağıtımını yapan kişilere ise dava açabiliyor. Bu sebeple yukarı da bahsedilen hileleri kullanırken yasaklanma ihtimaliniz yüksek olduğunuzu unutmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PUBG Hileleri Nelerdir? için yorumda bulun

    PUBG Hileleri Nelerdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PUBG Hileleri Nelerdir? için ilk yorumu yapabilirsin.