PUBG Lite Nasıl İndirilir?

Son dönemlerin en büyük çıkış gerçekleştiren online oyunları arasında yer alan PUBG Lite oyunu, pek çok oyunseverin tercih listesinde ilk sırada yer alıyor. Dünya genelinde oynanabilen bir oyun olan bu popüler bilgisayar oyununun mobil versiyonları da bulunuyor. Pubg lite oyununu oynamak için yapmanız gereken tek şey oyunu ücretsiz olarak indirmek ve karakterinizi seçmektir. Peki, küresel oyun piyasanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Pubg lite nasıl indirilir?

Pubg Lite Nasıl Bir Oyundur?

Farklı milletlerden pek çok oyuncunun rakip olarak birbirlerine karşı savaşmasını konu alan bu oyunda kendinize özgü olabilen ve farklı özelliklere sahip pek çok oyun karakteri bulunuyor. Bu oyundaki temel amaç 100 kişiden oluşan bir oyuncu grubunun uçaktan paraşütle atlamasıyla başlar. Daha sonra kendileri için özenle hazırlanan oyun haritasında, playerler hayatta kalmak içim mücadele vermek zorundadır.

Pubg Lite Oyunu Ücretsiz Olarak Nasıl İndirilir?

Pubg lite oyununu ücretsiz bir şekilde indirmek için yapmanız gereken işlem, öncelikli olarak resmi internet sitesi üzerinden Pubg hesabı açkmaktır. Hesap oluşturma işleminden hemen sonra ise Pubg internet sitesinde yer alan ”Pubg lite sürümü” dosyasını ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirin. Bilgisayara inen kurulum dosyasını çalıştır diyerek kurulum işlemini başlatabilirsiniz. Kurulum işlemi tamamlandığında oyunu sorunsuz bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. Ancak girişlerde sıkıntı yaşıyorsanız herhangi bir vpn programıyla dns ayarlarını Tayland ülkesine göre ayarlayarak yeniden giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Pubg Lite Oyunu Sistem Gereksinimleri Nedir?

Pubg Lite oyununu kasmadan, donmadan ve FPS seviyesi oldukça düşük şekilde oynayabilmek için bilgisayarınızın minimum düzeyde sahip olması gereken donanım özellikleri bulunuyor. Bu anlamda minimum i3 seviyesinde işlemci, 4 gb ram, Intel HD Graphics 4000 ekran kartı ve 4 gb depolama alanına sahip düzeydeki tüm bilgisayarlar bu oyunun oynanması için yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PUBG Lite Nasıl İndirilir? için yorumda bulun

    PUBG Lite Nasıl İndirilir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PUBG Lite Nasıl İndirilir? için ilk yorumu yapabilirsin.