PUBG Mobile Son Güncellemesinde Neler Mevcut

Pubg mobile oyunu, küçük büyük herkes tarafından keyifle oynanan popüler bir oyundur. Oyunda 100 kişi bir adaya atlar ve oyun bu şekilde başlar. Oyun ekipmanlarının oyuncular tarafından alınması sağlanır. Örneğin yeşil ot kıyafetleri, kamuflaj modelleri, zombi modu ile görüntü verilmeyecek şekilde sistemli bir oyundur. Pubg oyunseverlerin merak ettikleri pubg mobile son güncellemesinde neler mevcut konusu makalemizde ayrıntılı olarak anlatılıyor. Onlarca oyuncuya macera yaşatan pubg oyunu yeni güncellemeleriyle önümüzdeki günlerde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Pubg Oyununda Son Yenilikler

Birçok oyuncuya hitap eden bu oyun, son güncellemelerle daha da eğlenceli oluyor. En yeni makineler ve silahların yer alacağı oyun bu özellikleri ile oyunseverlerin daha güçlü olmasını sağlayacak. Ayrıca 4 kişilik koltuk ve üstü açık otomobil sistemi ile daha hızlı bir kaçış yöntemi elde edilecek. 5.56 mm çapında fişek ateşleyen otomatik bir tüfekle bir seferde tek atış yapılabilecek. Bu özelliklerin yanı sıra tüfek tam otomatik atma özelliğine sahip olacak.

Kurşun Geçirmez

Oyunseverlerin dikkatini çeken pubg mobile oyununda kesinlikle kurşun geçirmez UAZ özellikleri yer alacak. Uaz 4 koltuk ve Playzone’un dışındaki kuvvetli Flare Tabancası kullanılarak görev yapacak. Ayrıca araçların içerisinde yeni harita sunhook yer alacak.

Pubg Hile Sistemleri

Oyuncular ve izleyiciler için ekran moduna teknik bilgiler ve sonuçlar için rapor butonları eklenerek işlem yapılacak. Ayrıca hile sistemleri içerisinde hile yöntemlerinin daha iyi bir şekilde tespit edilmesi için, araştırmalar yapılarak kullanıcıya sunulacak. Oyuna başarı seçeneklerinin eklenmesi ile artık görev sekmesinin bir altında bulunabilecek. Özelleştirilebilir pick-up ayarları ayarlar seçeneğinde karşımıza çıkacak.

Yapılan Diğer Yenilikler

Milyonlarca kişiyle oynanan pubg oyununda arkadaş grupları toplu olarak silinebilir hale gelecek. Her sezon yenilenen oyun sayfasında animasyon ve akrobasi belirli cihaz modelleri için optimize edilecek bir durum da olacak. Kazayla bile olsa dost ve arkadaş ateşi olmayacak. Arkadaşlar arası sohbet etme özelliği son güncellemede de yer alacak. Drop öğeleri ile ilgili özellikler yeniden ayarlanacak. Mağazadaki araç ve uçak bitişi ön izlemelerine 3D modeller eklenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PUBG Mobile Son Güncellemesinde Neler Mevcut için yorumda bulun

    PUBG Mobile Son Güncellemesinde Neler Mevcut için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PUBG Mobile Son Güncellemesinde Neler Mevcut için ilk yorumu yapabilirsin.