Pubg Rp Hileleri Nelerdir?

Bilgisayar oyunları her yıl farklı şekilde sisteme açılmaktadır. Bu oyunları oynayan pek çok takipçi bulunuyor. Özellikle Çin yapımı olan bu bilgisayar oyunlarında hile bulmak imkânsız gibi görünse de sıkı takip oyuncular bu oyunlardaki hileleri bulabiliyor. Bu oyunlar arasında yer alan pubg rp hileleri nelerdir? Diye merak edenlerdenseniz oyunun müdavimlerinin bulduğu bir kaç hileden bahsetmek gerekir.

3 Farklı Hile

Pubg rp oyununda hilelerin olması oyunun hem uzamasını sağlıyor hem de sınırsız bir güç edinilmesini sağlıyor. Bilgisayar oyunları arasında yer alan ve sevilen pubg rp animasyon oyunun da çatışmada yaralanan arkadaşını kurtarmak üzere gelen savaşçı tek bir dokunuşla ona yeniden aktiflik kazandırıyor. Olması gereken ise yerdeki savaşçıyı kaldırmak için birkaç saniye geçmesi gerekir. Bu yapılan hile ile yerdeki savaşçı zamandan kazanarak hemen kalkıyor ve böylece o süreçte savunmasız olması beklenen birinci savaşçı savunma sağlayarak haksızlık sağlıyor.

Oyundaki bir diğer hile ise ateşe maruz kalan savaşçı can kaybını yine aynı yöntemle anlık olarak artırabiliyor. Enerji içeceği, sağlık paketi ve bandajlarını bu hile yöntemi ile beklemeden elde ediyor. Üçüncü hile ise bilgisayara özel bir mouse bağlantısı sağlamak.

Logitech Mouse ile Hile

3. hile yolu için gerekli olan bir Logitech Mouse sahip olmak ve bu mausenin uygulama programını pc’ye indirmek. Pc’ye indirilen Mouse ayarlarını tıklayıp açtıktan sonra otomatik oyun algılama kısmını işaretlemek gerekir. Daha sonra açılan ekranda ise düğmeleri özelleştir kısmını aktif etmek gerekir. Böylelikle oyunda hem hızlı ilerleme kaydedilecek hem de düşmanları kolay avlama olanağınız olacaktır. Oyun hileleri mobil telefonlarda olmuyor. Çünkü bahsi geçen Mouse üzerinden hileler uygulanıyor.

Cezası Var Mı?

Çin yapımı oyunun hilelerini Çinliler bulmuş ve hileler öylece tüm oyun severler arasında hızla yayılma göstermiştir. Çin’de oyunun oynanması oyun sahibi firması tarafından kısıtlansa da oyunun hileleri devam etmektedir. Çare olarak oyun güncellemesi yeniden yapılarak oyunda hile yapanların banlanması yoluna gidilmiştir. Şimdilik oyun için geçici çözüm olan bu banlanma oyunda hile yapanlara karşı caydırıcılık taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Pubg Rp Hileleri Nelerdir? için yorumda bulun

    Pubg Rp Hileleri Nelerdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Pubg Rp Hileleri Nelerdir? için ilk yorumu yapabilirsin.