Senin Bankan Nedir? Senin Bankan Hakkında Kısaca Bilgi

Şubesiz bankacılık” ve ”şubesiz banka” kavramları son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz kavramlar arasına girdiğini söyleyebilirim. Özellikle bu kavramlara hakim olmayan dostların kafalarında ”Nedir?, Ne değildir?” gibi soru işaretleri oluşmuş olabilir. Bu yazımızda, kendi sitelerinde yer alan açıklamaya istinaden bunu diyorum ” Dünyanın ilk faizsiz dijital şubesiz bankacılık formu” olarak kendini lanse eden ve bu alanda hizmet veren Kuveyt Türk Bankası’nın çıkardığı Senin Bankan adlı hizmeti ile ilgili dilimiz döndüğünce sizlere anlatmaya çalışacağım.

Senin Bankan Nedir?

Kuveyt Türk bankası son yıllarda bireysel hizmet ve müşteri odaklı çalışmaları ile ön plana çıkan ülkemizdeki güzide bankalardan biridir. Banka müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunmak adına Senin Bankan adını verdiği masrafsız banka diyebileceğimiz bir hizmeti sundu. Kısacası Senin Bankan, müşterilerin hiç fiziksel bir şubeye gitmeden internet üzerinde başvurup hesap açabildikleri, EFT/havale ücreti ve insanları bıktıracak derecede rahatsız eden hesap işletim ücretleri olmayan bir uygulamadır.

Senin Bankan Ne Değildir?

Mesela Senin Bankan fiziksel bir şube değildir. Aslında şubenin en kralıdır. Hiç şubeye gitme ihtiyacı duymadan, bir banka şubesinde yapmak istediğiniz ve yapabildiğiniz her şeyi uygulama veya internet şubesi üzerinden çok kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Bir müşteri bundan daha ne isteyebilir ki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. senin bankan nedir Senin Bankan Nedir? Senin Bankan Hakkında Kısaca Bilgi için yorumda bulun

    Senin Bankan Nedir? Senin Bankan Hakkında Kısaca Bilgi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Senin Bankan Nedir? Senin Bankan Hakkında Kısaca Bilgi için ilk yorumu yapabilirsin.