Steam Oyun İndirimleri Nasıl Takip Edilir?

Oyun büyükten küçüğüne kadar çoğu kimsenin tutkusu haline gelmiştir. Özellikle teknolojik aletlerinde gelişmesiyle oyuna elverişli bir hal almasından dolayı oyunlar satın alınmaya başlamakta ve kullanıcıları zevklerinin doruk noktalara ulaşmasına müsaade etmektedir. Bu oyunların çoğunluğunun ücretsiz olduğu gibi bazı oyunlarında bir ücret karşılığında satın alınması söz konusudur. Burada oyunların hepsinin satışı noktasında aracı olan işletmelerde bulunmaktadır. Bunlardan birisi de steam internet sitesidir. Steam oyun indirimleri nasıl takip edilir? Noktasında kişileri bilgilendirmek gerekirse:

İndirimli Siteleri Takip Etmek

Steam oyun indirimlerinin takip edilmesinde başlıca izlenecek yol bu uygulamanın satmış olduğu oyunların indirimli halini siz kullanıcılarına sunan siteleri takip etmek olacaktır. Oyun satış platformlarında adını duyurmuş ve geniş kitlelere hitap eden siteler içerisinde bulunan korsan yapımcılara bulaşmadan uygun fiyata indirimlerle oyunları satın alma imkanınız vardır.

Platforma Üyelik Sağlayın

Platforma üyelik sağlayarak da indirimleri takip etme olasılığınız bulunmaktadır. Bu sayede kolay bir şekilde indirimli oyunlardan haberdar olabilir cd ve dvd lere de bulaşmadan söz konusu oyunlara hiçbir ücret ödemeden elde edebilirsiniz. Üye olmak için Steam sitesinin sizlere sunmuş olduğu şartları yerine getiriyor olmanız da yeterli olacaktır. Bu sayede oyun kütüphanesine ulaşabilir ve dilediğiniz oyunları bir araya getirerek kendi kitaplığınızı da oluşturabilirsiniz.

Bildirimlerden Anında Haberdar Olun

Bildirimlerden haberdar olmak ücretsi hale gelen veya steam key dağıtan sitedeki haberleri almak için abonelik oluşturmanız da sizler için faydalı olacaktır. Steam key dağıtan sitelerde sizlere ücretsiz şifreler verecek bu sayede oyunları yine ücretsiz bir şekilde elde etmiş olacaksınız. Bildirimlerin gelmesi halinde hemen talimatlara uyarak oyunu kendi kütüphanenize indirin ve tekrar bir kaybolma veya zaman aşımı sorunu yaşamadan kolay bir şekilde istediğiniz zaman oynayabilme imkânınız bulunacaktır. Piyasada bu indirimlerden anında haberdar olmanız için birçok site bulunmaktadır. Bu sitelerden bazısı hakkında bilgi verilmesi gerekirse şunlarla örnekler sunulabilir:

  • https://www.greenmangaming.com/ sitesi
  • https://tr.gamersgate.com/ sitesi
  • https://www.humblebundle.com/ sitesi

Daha detaylı bilgi alabilmek için mutlaka bu siteleri ziyaret etmeniz tavsiye edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Steam Oyun İndirimleri Nasıl Takip Edilir? için yorumda bulun

    Steam Oyun İndirimleri Nasıl Takip Edilir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Steam Oyun İndirimleri Nasıl Takip Edilir? için ilk yorumu yapabilirsin.